Ruszyły zapisy do zamkniętej bety Drift19

Autor:
Data: 27 czerwca 2019 - 22:00

Studio ECC Games ogłosiło zapisy do zamkniętej bety Drift19. Jeśli jesteś fanem symulatorów samochodowych, pasjonujesz się driftem i chcesz pomóc deweloperom w tworzeniu gry, to znaczy, że oferta jest dla Ciebie.
--

Jak zapisać się do beta testów? Dokładniejsze informacje od ECC Games poniżej:

"1. Musisz mieć Drift19 na swojej wishliście Steam – wejdź na tę stronę, lub znajdź Drift19 w aplikacji Steam i dodaj grę do listy życzeń.

2. Wyślij e-mail na adres: betatestsdrift19@eccgames.com. Mail musi zawierać:
- Link do profilu na Steamie (swój profil na Steamie możesz znaleźć na pasku adresu w przeglądarce po zalogowaniu się na Steam i wyświetleniu strony swojego profilu. Pamiętaj, aby dane z profilu były widoczne publicznie).
- Plik tekstowy DxDiag zawierający pełną konfigurację komputera.
- Informację o posiadanych kontrolerach (pad, kierownica). W przypadku kierownicy poprosimy o podanie modelu oraz dodatkowych akcesoriów (jeśli takie masz) tj. hamulec ręczny, oddzielna skrzynia biegów etc.

Posiadanie kierownicy jest mile widziane, ale nieobowiązkowe. Beta testy Drift19 będą podzielone na fazy. Jeśli nie dostaniesz od informacji o akceptacji zgłoszenia, to nie przejmuj się – jest duża szansa, że otrzymasz swoją szansę w późniejszym terminie."

Premiera Drift19 zaplanowana jest na 2019 rok. Więcej informacji o grze znajdziecie tutaj.

Źródło: ECC Games

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Project CARS 3
28 sierpnia 2020
WRC 9
03 września 2020
DRIFT21
2020
Więcej premier

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie