Newsy

Ścieżka dźwiękowa Team Sonic Racing

Dziś SEGA pozwoliła spojrzeć na kolejne fragmenty z nadchodzącej arcade’owej gry wyścigowej Team Sonic Racing, ukazując nową, plażową trasę i utwór ze ścieżki dźwiękowej.

Trasa „Ocean View” wysyła Sonika i jego przyjaciół na surfingową przygodę na nadmorskiej autostradzie, ze spektakularnym widokiem fal uderzających o brzeg na horyzoncie. Specjalnie dla nowej mapy, słynny kompozytor muzyki do serii Sonic, Jun Senoue, wraz z artystami Richardem Jaquesem oraz S.A.M.E. stworzyli falujący z radości plażowy utwór. Do przesłuchania w poniższym wideo.

Team Sonic Racing to zręcznościowe, nastawione na szybkość wyścigi, w których występują ulubione postacie i miejsca z całego uniwersum Sonika. Ścigajcie się razem i wygrywajcie razem w internetowym trybie wieloosobowym oraz w lokalnym trybie kooperacji, wykorzystując dynamiczną mechanikę zespołu i funkcje dostosowywania pojazdów.

Stworzona przez nagradzane studio Sumo gra trafi na półki sklepowe 21 maja 2019 roku. Tytuł będzie dostępny w polskiej i angielskiej wersji językowej na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Więcej o Team Sonic Racing

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments