Motogry Newsy

Sezon 2009 w grze MotoGP™22

Do najnowszej gry z serii MotoGP™ od Milestone S.r.l. zostanie dodany nowy tryb tzn. Nine Season 2009. Owy tryb ma zaprezentować najważniejsze wydarzenia z tytułowego sezonu 2009 poprzez film dokumentalny z narracją reżysera Mark’a Neale. Film będzie płynnie przechodzić z rozgrywką. Akcja będzie się toczyć na wszystkich 17 Grand Prix tego sezonu.

Omawiany tryb zawiera:

  • Wszystkie motocykle, tory i zawodników z sezonu 2009.
  • Ponad jedną godzinę materiału filmowego, pełnego historii, anegdot i wywiadów z bohaterami wyścigów.
  • 39 wyzwań, które dokładnie odwzorowują najważniejsze momenty sezonu czyli utrzymać daną pozycję, zdobyć podaną lokatę itd.
  • Dodatkową zawartość do odblokowania przy każdym wyzwaniu, takie jak kaski i specjalne malowania.
  • Dodatkowo będzie możliwość przejechania całego sezonu 2009 przez siebie wybranym zawodnikiem

Przypomnę jeszcze, że premiera MotoGP™22 przypada na 21 kwietnia 2022 roku na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X | S, Nintendo Switch i Steam.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Radosław Zaremba
Wielki fan gier wyścigowych, rajdowych i ogólnie samochodówek, jednak z większym naciskiem na rajdówki. Lubię gry zarówno symulacyjne jak i arcade'owe. Swoją przygodę zacząłem w wieku 5 lat jak najwięcej godzin przed komputerem spędzałem przy Colin Mcrae Rally 2.0. Oprócz tego również interesuję się motorsportem, motoryzacją, konsolami nowymi jak i retro i grafiką komputerową.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments