Newsy

SimRacing dla WOŚP 2019

Siema! Po ubiegłorocznym sukcesie SIMRACING dla WOŚP, społeczność esportowa ponownie wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Ragnar Simulator oraz Silesia Ring zapraszają do wzięcia udziału każdego gracza w ogólnopolskim wyścigu online w ramach 27. Finału WOŚP!

Podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy polska społeczność simracingowa zorganizuje zbiórkę w formie emocjonujących zawodów SIMRACING dla WOŚP 2019. Inicjator akcji Ragnar Simulator wraz z głównym partnerem Silesia Ring i grupą Republic of Simaracers już w niedzielę 13 stycznia przeprowadzi wyścigi online w samochodach Lotus Evora GX na krętym torze Laguna Seca na platormie Asseto Corsa w wersji PC.

Wybór auta i toru nie są przypadkowe. Marka Lotus stacjonuje na torze Silesia Ring. Można wypożyczyć jeden z modeli i skorzystać z profesjonalnego szkolenia z techniki jazdy, albo po prostu czerpać frajdę z samego prowadzenia. Istnieje również możliwość konfguracji i zakupu wymarzonego Lotusa. Z kolei tor Laguna Seca łączy z Silesia Ring niemal taka sama długość nitki toru. Ale mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy chcieliby potrenować na wirtualnym Silesia Ringu: Ragnar Simulator przygotowuje laserowo zeskanowany tor do Assseto Corsa! Premiera wiosną 2019.

SIMRACING dla WOŚP 2019 to wydarzenie dla osób, które mają benzynę we krwi, czują ducha rywalizacji i chciałyby powalczyć o fantastyczne nagrody. Na zwycięzców czekają bowiem zaproszenia na Open Track na torze Silesia Ring, vouchery na profesjonalny trening w Ragnar Simulator oraz wyjątkowe puchary. Nagrody zostaną przeznaczone Top3 z serwera Platnum i Gold, a także dla najszybszego kierowcy w prekwalifkacjach oraz osoby, która pokonała największą liczbę okrążeń.

Jak wziąć udział w evencie?

To bardzo proste. Wystarczy wykupić na aukcji Allegro jeden z kuponów w wysokości 10 zł, 20 zł, lub 50 zł. W odpowiedzi otrzymacie wszystkie informacje jak wystartować w zawodach.

Aukcje:
10 zł
20 zł
50 zł

Żeby wszystko przebiegło sprawnie i bezboleśnie – poniżej znajduje się krótka lista rzeczy nie_do_pominięcia:
● Zarejestruj się na stronie ROS (dotyczy oczywiście tych co konta jeszcze nie mają)
● Upewnij się że aplikacja Ptracker jest zainstalowana i aktywowana*
● Do 12 stycznia, do 23:00 wykręć co najmniej 10 poprawnych okrążeń (bez wyjazdów za tor)
● Kliknij przycisk “Zgłoś obecność” na stronie

Nie ma limitów w czasie spędzonym na torze prekwalifkacyjnym, mało tego, dla najwytrwalszego zawodnika jest nawet przewidziana nagroda.

Nagrody SIMRACING dla WOŚP 2019

Serwer Platinum :
1. Miejsce: Open Track Voucher 10 sesji + voucher Ragnar Simulator + puchar WOŚP
2. Miejsce: Open Track Voucher 7 sesji + voucher Ragnar Simulator + puchar WOŚP
3. Miejsce: Open Track Voucher 5 sesji + voucher Ragnar Simulator + puchar WOŚP

Serwer Gold :
1. Miejsce: voucher Ragnar Simulator + puchar WOŚP
2. Miejsce: voucher Ragnar Simulator + puchar WOŚP
3. Miejsce: voucher Ragnar Simulator + puchar WOŚP

Dodatkowo :
Najszybsze okrążenie w prekwalifacjach – puchar WOŚP Najwięcej okrążeń w prekwalifacjach – puchar WOŚP
Opis nagród Voucher Open Track: sesja – 20 min (wartość 150 zł) Voucher Ragnar Simulator – sesja – 1h (wartość 199zł, realizacja Częstochowa / Gdynia)

Harmonogram serwer Platinum
Prekwalifkacje – do 12 stycznia, 23:00
Ofcjalny trening – 13 stycznia, 13:00
Kwalifkacje – 13 stycznia, 13:45
Wyścig – 13 stycznia, 14:00

Po zakończonych prekwalifkacjach wygenerowane zostaną listy startowe a zawodnicy przypisani do odpowiednich serwerów na podstawie ich czasów z prekwalifkacji. Wiadomo, im lepszy czas, tym wyższe miejsce.
Wyścigi serwerów Gold i Silver odbędą się po zakończeniu zmagań serwera Platnum.

Serdecznie zapraszamy do udziału całą społeczność simracingową z Polski, ale też graczy, którzy do tej pory nie mieli okazji ścigać się online. Szczegółowe informacje na temat możliwości przystąpienia do wyścigów, harmonogramów, regulaminu oraz form dokonania płatności wpisowego na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znajdziecie na stronie www.republicofsimracers.com. oraz fanpage na Facebooku Ragnar Simulator. Do zobaczenia na wirtualnym Laguna Seca! Odpalajcie silniki Lotusa Evora GX i kręćcie jak najszybsze okrążenia. Siema!

Organizatorem wydarzenia SIMRACING dla WOŚP 2018 jest Ragnar Simulator. Głównym partnerem akcji jest Silesia Ring. Nad prawidłowym przebiegiem wyścigów w duchu fair play czuwa grupa Republic of Simracers. Mikrofon komentatora podczas transmisji należy do NiTjSefni.

Link do transmisji LIVE wyścigów:
https://www.youtube.com/ragnarsimulator

Link do transmisji LIVE z Silesia Ring:
https://www.facebook.com/RagnarSimulator/

Więcej informacji o Ragnar Simulator:
http://www.ragnarsimulator.com/

Więcej informacji o Silesia Ring:
http://silesiaring.pl/

* Do poprawnego udziału w prekwalifkacjach i zliczaniu okrążeń wymagana jest aplikacja Ptracker (więcej informacji na temat konfguracji i weryfkacji jej działania na stronie Jak Zacząć). Twój czas powinien automatycznie widnieć na liście wyników prekwalifkacji. W przypadku problemów, zapraszamy do kontaktu na naszym Discordzie.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments