Newsy

Single Player demo Xpand Rally Xtreme już dostępne!

Techland poinformował, że już dostępne do pobrania jest demo Xpand Rally Xtreme. Dostępne w nim są 2 trasy dla gry pojedynczej, po których można ścigać się w trybie Arcade oraz Symulacji. Na trasie w Malezji możesz przetestować jazdę po asfalcie i szutrze, zmagać się z hopami i koleinami oraz rozwinąć maksymalne prędkości na prostych odcinkach trasy. Włochy wymagają bardziej technicznej jazdy. Duże różnice wysokości, wąskie drogi oraz liczne, ostre zakręty zmuszają do maksymalnego skupienia i opanowania samochodu. Tutaj mały błąd może spowodować zakończenie wyścigu na przydrożnym murze lub kamieniu.

Do dyspozycji masz 2 samochody, które możesz dowolnie tuningować, dobierać im malowania i ustawiać indywidualnie pod każdy wyścig.

Pobierz demo z działu Download i wczuj się w klimat towarzyszący prawdziwym rajdom samochodowym.
Informacja prasowa – Techland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments