SnowRunner | Nieokiełznana dzika przyroda w nowym zwiastunie

Autor:
Data: 16 kwietnia 2020 - 22:39

SnowRunner już 28 kwietnia wprowadzi hardcorową jazdę ciężarówkami na PlayStation 4, Xbox One i PC dając graczom 30 km² nieokiełznanej dzikiej przyrody do podbicia i najtrudniejsze zadania do wykonania w ekstremalnych warunkach.
--

Nowy zwiastun „United We Drive” prezentuje nieokiełznaną dziką przyrodę, o powierzchni trzy razy większej niż oferowały poprzednie gry z serii. Będziesz musiał użyć siły i być twardym, aby pokonać postawione wyzwania.

W SnowRunner znalezienie misji do podjęcia to dopiero początek. Zablokowanie drogi w postaci głębokiego błota, zasp śnieżnych, aż po szalejące rzeki i lodowate równiny jest jedną z najgorszych rzeczy, jakie Matka Natura może na ciebie zesłać.

Twoimi narzędziami jest ciężarówka, którą prowadzisz i dobre przygotowanie do wykonania zadania - zabierz odpowiednie narzędzia, wybierz odpowiedni bieg, poprowadź odpowiedni pojazd, a wykonasz każde zadanie. Planowanie z wyprzedzeniem jest niezbędne, niezależnie od tego, czy wybierasz się sam, czy zbierzesz zespół trzech przyjaciół, aby podjąć wyzwanie.

Źródło: Cenega Polska

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie