Newsy

SnowRunner | Nieokiełznana dzika przyroda w nowym zwiastunie

SnowRunner już 28 kwietnia wprowadzi hardcorową jazdę ciężarówkami na PlayStation 4, Xbox One i PC dając graczom 30 km² nieokiełznanej dzikiej przyrody do podbicia i najtrudniejsze zadania do wykonania w ekstremalnych warunkach.

Nowy zwiastun „United We Drive” prezentuje nieokiełznaną dziką przyrodę, o powierzchni trzy razy większej niż oferowały poprzednie gry z serii. Będziesz musiał użyć siły i być twardym, aby pokonać postawione wyzwania.

W SnowRunner znalezienie misji do podjęcia to dopiero początek. Zablokowanie drogi w postaci głębokiego błota, zasp śnieżnych, aż po szalejące rzeki i lodowate równiny jest jedną z najgorszych rzeczy, jakie Matka Natura może na ciebie zesłać.

Twoimi narzędziami jest ciężarówka, którą prowadzisz i dobre przygotowanie do wykonania zadania – zabierz odpowiednie narzędzia, wybierz odpowiedni bieg, poprowadź odpowiedni pojazd, a wykonasz każde zadanie. Planowanie z wyprzedzeniem jest niezbędne, niezależnie od tego, czy wybierasz się sam, czy zbierzesz zespół trzech przyjaciół, aby podjąć wyzwanie.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments