Newsy

Sonic otrzyma nową grę wyścigową?

Bardzo tajemniczy zwiastun pojawił się na oficjalnych profilach społecznościowych poświęconych Sonicowi. Nosi intrygujący tytuł „TOP SECRET”.

Wideo trwające zaledwie 22 sekundy prezentuje fragmenty samochodów oraz dźwięki silników. Zakończone jest natomiast prezentacją przyciemnionego loga nowej produkcji, z którego (po przyjrzeniu się) możemy wyczytać jedno słowo – RACING.

Można więc się spodziewać, że już niebawem otrzymamy pierwsze informacje na temat nowej gry wyścigowej z niebieskim jeżem w roli głównej. W internecie krążyły już różne plotki na temat sequela Sonic & All-Stars Racing Transformed, ale nic jeszcze nie zostało potwierdzone. Także – poczekamy, zobaczymy. Wspomniany zwiastun możecie zobaczyć poniżej.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments