Newsy

Sony stworzyło kolejny samochód demo

Sony przygotowało coś specjalnego dla megalomanów oraz fanów mocnego uderzenia. Tytułowa firma przerobiła, jakże doskonale nam znanego, kultowego, Volswagena Garbusa z 1963 roku na dyskotekę na kółkach, choć zastanawiam się, czy to nie za mało powiedziane.

System dźwiękowy o mocy 7200 W, dziesięć wzmacniaczy XM-SD22S oraz jednostka sterująca w postaci radioodtwarzacza CDX-R7750. Te dane mówią chyba same za siebie.

Auto odchudzono o praktycznie wszystko, co nie było potrzebne do jazdy. Mam tu na myśli na przykład tylną kanapę, czy tapicerkę. Z samochodu pozostały jedynie niemieckie blachy i konstrukcja starego Garbusa. Priorytetem dla Tomasza Załęskiego było stworzenie najgłośniejszego samochodu w Polsce.

Wyszło mu to z całkiem niezłym sukcesem, gdyż w trakcie eliminacji Mistrzostw Polski, które odbyły się w Rzeszowie, Garbus zajął pierwsze miejsce w kategorii EXTREME. Tak samo został oceniony przez sędziów w trakcie eliminacji Mistrzostw Polski zorganizowanych w Piotrkowie Trybunalskim. Do tego wszystkiego, tak na dobre, to sezon się jeszcze nie rozpoczął…

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments