Newsy

Sound of Tuning 2008

Grupa C2 – wydawca miesięczników „auto tuning świat”, „auto tydzień” i rocznika „auto Katalog świat tuningu” w dniach 26-27 kwietnia 2008 roku organizuje drugą edycję ogólnopolskich targów car audio & tuning pod nazwą „SOUND OF TUNING”

Sound of Tuning to jedyna impreza motoryzacyjna we wschodniej części Polski o ogólnopolskim zasięgu. Jak sama nazwa wskazuje wiodącą tematyką targów jest dźwięk – ten pochodzący z samochodowych zabudów audio oraz tuning, czyli prezentacje firm specjalizujących się w tuningu aut, posiadających w swojej ofercie akcesoria tuningowe. Obecność wiodących producentów i dystrybutorów z branży car audio, tuningu, kosmetyków samochodowych i multimediów zagwarantuje publiczności zapoznanie się z najnowszymi technologiami, dokonaniami oraz ofertą produktową dostępną na rynku.
Będzie można również poznać ofertę koncernów samochodowych. Co za tym idzie zobaczyć z bliska, a nawet zasiąść w fotelu kierowcy premierowych egzemplarzy.
Głównymi elementami ekspozycji 2. edycji Sound of Tuning będzie prezentacja democarów i sprzętu car audio, akcesoriów tuningowych, wystawa kompleksowo przerobionych aut właścicieli prywatnych. Podobnie jak w roku ubiegłym targom będzie towarzyszyć I eliminacja Mistrzostw Polski w Car Audio organizowana przez PASCA.
Premierowa edycja Sound of Tuning okazała się ogromnym sukcesem zarówno dla organizatorów jak i wystawców. W 2007 roku na powierzchni wystawienniczej 3200 m2 zgromadziliśmy 30 firm z całego kraju. Zwiedzający (ok. 7000) mogli podziwiać przeróbki aut, akustyczne modyfikacje oraz zaopatrzyć się w akcesoria tuningowe. Fani mocnych dźwięków mieli okazję zobaczyć z bliska ok. 25 aut prywatnych właścicieli startujących podczas 1 eliminacji Mistrzostw Polski w Car Audio.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments