Newsy

Specjalne Fiaty

Już 4 grudnia w Bolognii zaczyna się tamtejszy salon samochodowy – Bologna Motor Show. Fiat już przygotował ciekawe pojazdy na wystawę…

Ponieważ sezon zimowy już w pełni, pierwsze miejsce zajmie Fiat Panda z napędem 4×4. Bardziej ciekawym pojazdem zdaje się Panda Bicolor. Cechuje się dwukolorowym nadwoziem. Innym wcieleniem bestselleru jest wersja przygotowana przez włoską firmę stylistyczną Alessi. Zmieniła ona tunel środkowy i deskę rozdzielczą.

Moda na auta (pseudo)terenowe u Fiata chyba nie mija. Dowodem na to jest Fiat

Idea w wersji 5Terre. Auto łączy zalety samochodów SUV (Sport Utility Vehicle) z pojazdami MPV (Multi Purpose Vehicle). Nazwa tego modelu pochodzi od Cinque Terre. W normalnym świecie jest to jedeno z najbardziej znanych ybrzeży morza Śródziemnego. Ta wersja Idei cechuje się wyższym zawieszeniem, fartuchami ochronnymi na bokach nadwozia, czy relingami dachowymi.

Oprócz tego na stoisku nie zabraknie Stilo w wersji Uproad – o którym już

wspomnieliśmy.

Zdawać by się mogło, że Fiat postawił tylko na 4×4. Ale to nie jest prawda. Podczas targów zobaczymy wymalowane na żółto, z pakietami aerodynamicznymi auta coupe – czyli podrasowaną… Multiplę oraz Ideę. Auta różnią się od seryjnych braci tylko stylizacją oraz wyposażeniem. Silniki pozostają bez zmian.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments