Motogry Newsy

Speed Zone Podcast #16 – Zloty w Pandemii [feat. JacoboGarage]

W najnowszym, 16 odcinku Speed Zone Podcast rozmawiam z ludźmi odpowiedzialnymi za JacoboGarage! Jest to ekipa organizująca bardzo restrykcyjne zloty w Forzie Horizon 4 oraz GTA Online. Nie tylko organizują spotkania ekip w grach, lecz także i tworzą całą kulturę oraz rozrywkę wokół odtworzenia klimatu prawdziwych spotkań. I to na naprawdę wysokim poziomie! Pełni pasji organizują też wydarzenia, wspólną rywalizację oraz konkursy z prawdziwymi nagrodami wciąż pozostając hermetyczną i wymagającą od siebie społecznością! A sama społeczność jest na tyle wymagająca, że – niczym na prawdziwych zlotach – za „palenie kapcia” i „robienie przypału” wylatuje się z ekipy (i bardzo dobrze!).
Jeśli zależy wam na miłej i dojrzałej atmosferze oraz okazji do robienia wspólnych klimatycznych fotek w grze – spotkajmy się na:

https://www.jacobogarage.pl/

Discord JacoboGarage

Apple Podcast | Google Podcast | Spotify | Radio Public | Breaker

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Jacek Piąstka
Wrocławski pasjonat rajdów, driftingu i stylu w motoryzacji. W przeszłości założyciel lokalnego klubu motocyklowego. Prowadzący Speed Zone Podcast. Od 3 lat pisze recenzje ściagłek. W wolnym czasie rozbija samochody w Beam.NG, fotografuje i nagrywa.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments