Newsy

Spintires: MudRunner – pojawi się nowe wydanie symulatora ciężarówek

Już w październiku nadjedzie nowa wersja sprzedanego w milionach egzemplarzy, niezależnego symulatora ciężarówek Spintires. Spintires: MudRunner, bo o nim mowa, wprowadzi znaczne ulepszenia w stosunku do poprzednika. Pojawił się również nowy trailer.

Spintires: MudRunner rozwijany jest przed studio Saber Interactive, podczas gdy za poprzednika odpowiadało Oovee Games Studio. Z okazji targów Gamescom 2017 producenci udostępnili nowy trailer prezentujący kluczowe elementy rozgrywki.

Spintires: MudRunner posiada całkowicie nowy, otwarty świat z dynamicznym cyklem dnia i nocy plus dodatkowo oryginalne 5 map z poprzedniej odsłony. Ponadto tytuł wzbogacono o nową grafikę oraz fizykę (np. teraz teren i różne przeszkody w realistyczny reagują na wagę i przemieszczanie się pojazdów). Oprócz tych usprawnień wprowadzono również nowy tryb Wyzwania z 9 dedykowanymi mapami, 13 nowych pojazdów i inne ulepszenia. Ostatecznie w grze dostępnych jest 19 pojazdów terenowych, a każdy z nich posiada inne właściwości i dodatki.

Spintires: MudRunner pojawi się jeszcze w październiku 2017 i tym razem, oprócz komputerów osobistych, gra trafi również na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Warto zaznaczyć, że osoby, które posiadają na Steam poprzednika – Spintires, otrzymają 50% zniżki.

[ Więcej informacji o grze ]

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments