Newsy

Spintires: MudRunner z darmowym DLC The Valley

Pojawiło się nowe, darmowe DLC do Spintires: MudRunner. Dodatek o nazwie The Valley jest już dostępny na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Wraz z nową zawartością otrzymujemy dostęp do nowej mapy oraz trzech zupełnie nowych pojazdów. Ponadto dostępne jest 10 dodatkowych akcesoriów, które można wykorzystać w tych pojazdach. Są to na przykład: koła zapasowe, części garażowe, zestaw naprawczy, przyczepa do transportu drewna i inne. Nowa aktualizacja poprawia również część błędów w samej grze. Dokładniejsze informacje o zmianach znajdziecie tutaj.

DLC jest już dostępne w odpowiednich sklepach konsolowych oraz na Steam. Odnośnie PlayStation 4 i Xbox One pamiętajcie, że najpierw musicie dodać aktualizację do swojego konta w sklepie, aby później pobrać ją w grze.

Recenzja Spintires: MudRunner

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments