Newsy

Spintires: MudRunner z darmowym The Ridge DLC

Dziś debiutuje nowe, darmowe DLC do Spintires: MudRunner. Dodatek o nazwie The Ridge zawita na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Zostanie udostępniony po godzinie 17:00.

Wraz z aktualizacją otrzymujemy dostęp do zupełnie nowej mapy The Ridge, dwóch dodatkowych pojazdów oraz nowego trybu rozgrywki Scavenge. W tym ostatnim gracze muszą namierzyć i odzyskać towary z losowych miejsc na mapie, ale by było trochę trudniej miejsca te zmieniają się po każdym uruchomieniu mapy.

Wśród dodatkowych pojazdów znajdziemy ciężki ciągnik D-538 oraz lżejszy B-6A. Ponadto dostępne są nowe akcesoria, które można wykorzystać w tych pojazdach. Wspomniana aktualizacja poprawia również część błędów w samej grze. Dokładniejsze informacje o zmianach znajdziecie tutaj.

DLC zostanie udostępnione po godzinie 17:00 w odpowiednich sklepach konsolowych oraz na Steam. Odnośnie PlayStation 4 i Xbox One pamiętajcie, że najpierw musicie dodać aktualizację do swojego konta w sklepie, aby później pobrać ją w grze.

Recenzja Spintires: MudRunner

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments