Motogry Newsy

Stadium Super Trucks pojawiły się w Wreckfest! | Gameplay

Nowy turniej Super Truck Showdown w ramach dziesiątego DLC zapewnia zabawę nowymi terenowymi pojazdami po nowym torze dla Stadium Super Trucks!

Tak, ta popularna amerykańsko-australijska seria wyścigów trafiła do Wreckfest! DLC to też nowy tor Rattlesnake Racepark zbudowany specjalnie pod wyścigi tych ogromnych pojazdów. Dodatkowo tor Motorcity został uzupełniony o rampy dla pełnego wykorzystania możliwości zawieszenia terenówek. DLC to też nowe pojazdy w ramach Off-Road Car Pack

Off-Road Car Pack zawiera trzy nowe samochody:

  • Trooper (1986 Jeep Wrangler)
  • Trophy Runner (1983 Toyota Hilux Super Truck)
  • Sandstorm (Buckshot Racing X2 RL),

Aktualizacja Super Truck Showdown to też poprawki balansu, dopracowanie balansu pojazdów oraz audio na wszystkich platformach. Pełną listę zmian możecie przeczytać tutaj.

Przypominamy też, że wydanie na PlayStation 5 zadebiutuje już 1 czerwca 2021, w polskiej wersji językowej (napisy). Posiadacze Wreckfest na PS4 będą mogli zaktualizować swoją grę do wydania na nową generację za niewielką opłatą.

Trailer
Gameplay
0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Jacek Piąstka
Wrocławski pasjonat rajdów, driftingu i stylu w motoryzacji. W przeszłości założyciel lokalnego klubu motocyklowego. Prowadzący Speed Zone Podcast. Od 3 lat pisze recenzje ściagłek. W wolnym czasie rozbija samochody w Beam.NG, fotografuje i nagrywa.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments