Startują oficjalne, esportowe Mistrzostwa Polski!

Autor:
Data: 18 kwietnia 2020 - 11:28

26 kwietnia przejdzie do historii. W ten dzień odbędzie się inauguracyjny wyścig Mistrzostw Polski Digital Motorsport, na wirtualnym Torze Poznań na platformie Assetto Corsa.
--

Każdy może wziąć udział. Warunkiem jest zakwalifikowanie się do wyścigu poprzez wykręcenie jak najszybszego okrążenia w prekwalifikacjach. Bardzo cieszy inicjatywa PZM i wróży rozwój dość niszowej dyscypliny, jaką jest simracing.

Wszyscy zainteresowani startem powinni udać się tutaj. Po wypełnieniu formularza wszelkie niezbędne informacje zostaną dostarczone w mailu. Kibiców natomiast, chcących oglądać zmagania, odsyłamy na fan page Polskiego Związku Motorowego, gdzie o 13:30 26 kwietnia odbędzie się relacja na żywo.

Oczywiście, w Polsce funkcjonuje z powodzeniem już wiele wirtualnych lig motorsportowych. Nie zmienia to jednak faktu, że każda okazja dotarcia do szerszej publiki napawa optymizmem. Coraz więcej kierowców z rzeczywistego motorsportu próbuje swoich sił w domowym zaciszu. Popularnością cieszą się, chociażby streamy Lando Norrisa regularnie ścigającego się w iRacing.

Źródło: pzm.pl

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie