Newsy

Startuje otwarta beta The Crew 2 oraz konkurs

Dziś staruje otwarta beta The Crew 2. Z tej również okazji Ubisoft we współpracy z RedBull zorganizował konkurs dla graczy.

Otwarta beta jest aktywna od 21 czerwca do 25 czerwca. W tym czasie gracze mogą brać udział w konkursie „Face Your Ride”, który polega na wykonywaniu ciekawych akrobacji przy użyciu samochodu Red Bull Pro Truck w grze oraz udostępnianiu ich na oficjalnej stronie www.faceyourride.com. Autorzy najciekawszych wyczynów mogą mieć okazję przeżycia ich w rzeczywistości wraz z profesjonalnym kierowcą Brucem Menziesem.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie w poniższym zwiastune oraz na stronie www.faceyourride.com. Dokładne zasady dostępne są na http://faceyourride.com/faq. Życzymy powodzenia!

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments