Styczniowa aktualizacja Wreckfest

Autor:
Data: 04 lutego 2018 - 17:53

Wreckfest, znany również jako Next Car Game, po ponad miesiącu przerwy doczekał się kolejnej aktualizacji.
--

Gra dostępna jest na Steam w programie "wczesnego dostępu" już od 2014 i od tego czasu doczekała się kilkunastu aktualizacji - mniejszych i większych. W pewnym momencie zmieniono nawet pierwotne założenia gry.

Najnowszy, styczniowy update dodaje kilka elementów. Wzbogacony został m.in. tryb kariery, w którym otrzymujemy 3 nowe mistrzostwa z większą ilością serii wyścigowych. Oprócz tego dodano 4 nowe samochody (Bulldog, Hotshot, Speedemon i Warwagon), kolejne części do tuningu, indywidualne ulepszenia silników w zależności od klasy oraz dodatkowe układy kilku torów.

Kwestie techniczne również doczekały się aktualizacji. Model zniszczeń znany z poprzednich wersji, teraz został określony jako normalny, a gracze zyskują możliwość wyboru trybu realistycznego. Oznacza to więcej latających części karoserii po kolizjach oraz bardziej odczuwalne uszkodzenia mechaniczne.

Dokładny opis zmian ze styczniowej aktualizacji znajdziecie na blogu producenta. Więcej o Wreckfest

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Project CARS 3
28 sierpnia 2020
WRC 9
03 września 2020
RIDE 4
08 październikaa 2020
Więcej premier

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie