Newsy

Styczniowa aktualizacja Wreckfest

Wreckfest, znany również jako Next Car Game, po ponad miesiącu przerwy doczekał się kolejnej aktualizacji.

Gra dostępna jest na Steam w programie „wczesnego dostępu” już od 2014 i od tego czasu doczekała się kilkunastu aktualizacji – mniejszych i większych. W pewnym momencie zmieniono nawet pierwotne założenia gry.

Najnowszy, styczniowy update dodaje kilka elementów. Wzbogacony został m.in. tryb kariery, w którym otrzymujemy 3 nowe mistrzostwa z większą ilością serii wyścigowych. Oprócz tego dodano 4 nowe samochody (Bulldog, Hotshot, Speedemon i Warwagon), kolejne części do tuningu, indywidualne ulepszenia silników w zależności od klasy oraz dodatkowe układy kilku torów.

Kwestie techniczne również doczekały się aktualizacji. Model zniszczeń znany z poprzednich wersji, teraz został określony jako normalny, a gracze zyskują możliwość wyboru trybu realistycznego. Oznacza to więcej latających części karoserii po kolizjach oraz bardziej odczuwalne uszkodzenia mechaniczne.

Dokładny opis zmian ze styczniowej aktualizacji znajdziecie na blogu producenta. Więcej o Wreckfest

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments