Newsy

Szykuje się koniec wsparcia dla DriveClub

Sony poinformowało, że zamierza zakończyć wsparcie dla DriveClub. Gra wraz ze wszystkimi dodatkami zniknie z PlayStation Store 31 sierpnia 2019, a serwery online zostaną wyłączone 31 marca 2020.

Takie informacje znajdujemy w oficjalnym komunikacie na stronie PlayStation. Warto wspomnieć, że osoby, które zakupią grę przed jej usunięciem ze sklepu, po tym terminie dalej będą mogły ją pobierać. 31 marca 2020 stracimy jednak dostęp do rozgrywki online. Wszystkie funkcje społecznościowe zostaną wyłączone, a zabawę będzie można kontynuować tylko offline w trybie dla pojedynczego gracza.

DriveClub to gra wyścigowa wydana ekskluzywnie na PlayStation 4 w 2014 roku. Początkowo została średnio przyjęta, jednak z pojawianiem się kolejnych dodatków zyskiwała na wartości. Zapraszamy do przeczytania recenzji na łamach Speed Zone.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments