Newsy

Targi Auto Moto Show 8-10 września Katowice

W dniach 8-10 września w katowickim spodku odbędą się targi Auto Moto Show 2006. Jak zapewnia oragizator, odstąpiono nieco od tradycyjnej formuły tragów na rzecz prawdziwego show.

W pierwszym dniu nie zabraknie premier: Fiat Sedici, Skoda Roomster, Logan Steppe i inne. W centrum hali pojawi się ring na którym wystawcy mają niejako pojedynkować się w przedstawianiu swoich produktów. Oprawa artystyczna umili nam zwiedzanie. Poza tym mnóstwo konkursów i zabaw.

Drugi dzień – Young day. Prócz stoisk PlayStation, symulatów itp. na ringu – estradzie pojawi się muzyka klubowa. Odbędzie się konkurs dla didżejów na najlepszą „moto – music”. Podczas drugiego dnia imprezy atrakcją będą się też wybory miss MOTO:D Przez cały czas odbywać się będą quizy i zabawy z cennymi nagrodami. „W tym dniu duży nacisk kładziemy na tzw. gadżety motoryzacyjne, car audio, DVD, nawigację itp. W drugim dniu odbywać się będzie również zabawa z nawigacją satelitarną pt. Poszukiwacze Skarbów.” – podają organizatorzy. Na parkingu odbędą się konkurencje dla miłośników perfekcyjnej jazdy.

Trzeci dzień to dzień sportu i tuningu. „Tuż po zakończeniu Rajdu Nikon na Auto Moto Show przyjadą zawodnicy, którzy przez piątek i sobotę rywalizowali na odcinkach specjalnych w pobliżu Świdnicy i Wałbrzycha. Planujemy wielki show z udziałem całej czołówki polskich Rajdów. Liczymy także na spotkanie fanów rajdów i rajdów terenowych z Krzysztofem Hołowczycem. Zaprezentujemy bolidy Formuły 1 (Renault). Liczymy na obecność Roberta Kubicy (!), który w piątek, 8 września, startował będzie podczas testów Grand Prix Włoch. Zaprezentujemy wiele wyścigowych samochodów, poczynając od pucharowych: Golfa i Kia Picanto, Seata Leona, Porsche i wiele innych. Pojawią się także gwiazdy polskich wyścigów. Zbigniew Szwagierczak, Kuba Golec, Adam i Marcin Gładyszowie, Maciek Stańco, Karolina Czapka i inni. To także dzień tuningowych (i nie tylko) konkursów i zabaw z bardzo cennymi nagrodami.” – to chyba najlepsza rekomendacja targów.

Jakby tego było mało w czasie targów zobaczymy jeszcze 15 innych imprez min. free style na motocyklu, zawody car audio, konkurs tuningowy… Naprawdę warto wybrać się w drugi weekend września do Katowic. Oczywiście nie może zabraknąć tam speed-zonowej ekipy:)

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments