Recenzja Team Sonic Racing

Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download
Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download

Autor: Jacek Piąstka aka Jaceł
Data: 29 lipca 2019

Technika zawodnika


Gra od strony technologicznej działa świetnie na PS4 Pro, będąc bardzo responsywną, prawie zawsze trzymając się w ryzach 60 klatek obrazowych (oraz 30 na podzielonym ekranie) i naprawdę dobrze upscalowanym 4K z rozdzielczości 1512P na PS4 Pro, co stawia tytuł w top najlepiej, najostrzej wyglądających a przy tym najpłynniejszych tytułów międzygeneracyjnych na konsolach. Jedyne zgrzyty lekkich spadków można zanotować około raz na okrążenie toru, w wydawać by się mogło losowych momentach, lecz po paru łatkach ta przypadłość prawie wcale już nie występuje. Silnik gry od ostatniej części naprawdę ewoluował i sprawia, że trasy wyglądają tak dobrze że ocierają się o granice animacji jakie widzieliśmy dopiero przed laty na kinowych ekranach.

Muzycznie miodnie


Ścieżka dźwiękowa jest jedną z najmocniejszych stron produkcji, kipiąc aż od nawiązań do innych części z uniwersum. Od świetnych remiksów muzyki w menu z poprzedniej części aż po wykorzystanie kanonicznych dźwięków, jak choćby dżingla dodatkowej szansy z automatowych odsłon Sonica w trakcie zapełnienia paska mocy! Wszelkie odgłosy są idealnie skrojone, wspaniale wpisując się w świat gry.

Zgrzyt w skrzyni


Jedną z najbardziej rzucających się w oczy bolączek gry jest słaba jakość polskiego tłumaczenia występującego w formie napisów. Umiejętności specjalne i zadania do wykonania potrafią być opisane tak abstrakcyjnie, że potrzebne mi było po paru godzinach gry zmienienie języka na angielski, by zrozumieć co autor miał na myśli. O ile fabuła nie ma takich byków, to opisane wyżej popisy Cenegi w kwestii tłumaczenia to naprawdę topowy poziom fantazji.

Mały też problem wystąpił przy szukaniu serwerów i innych osób chętnych do gry. Bywają dni, w których wydaję się, że nikt nie odpala konsoli by zagrać w owe wyścigi, a są chwile, że szybciej znajduję pełne lobby niż ustawiłbym grę z botami. Co ciekawe nie podzielali tego inni ludzie ogrywający Team Sonic Reacing, mówiąc o tym, że zawsze znajdywali graczy do gry.

Plusy


+ Powiew świeżości w kanonie kartów!
+ Piękna grafika i bardzo płynny gameplay!
+ Doskonałe udźwiękowienie!
+ Przyjemne mechaniki zabawy
+ Ciekawa historia
+ Ciężko o lepsze kanapowe karty na konsolach i PC
+ Dzieciaki będą te grę naprawdę kochać…

Minusy


- …ale jak dla mnie gameplay nie ma tego czegoś co sprawiłoby że wciągnąłbym się na długie godziny grając samemu
- Fatalne tłumaczenie
- Mało rozbudowane modyfikacje pojazdów
- Nie idealny balans postaci
- Z osobistych odczuć niedoskonały matchmaking

Fizyczny egzemplarz do testów wysłała do nas firma Cenega której serdecznie dziękujemy.


Poprzednia strona << 1  2  

Ocena gry:
65 km/h

Ocena recenzji

 6.0 - 12 głosy
     Jak oceniasz ten artykuł?

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

MotoGP 20
23 kwietnia 2020
SnowRunner
28 kwietnia 2020
Automobilista 2
maj 2020
Więcej premier

Speed Lista

Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie