Newsy

Techland wydawcą TrackManii United w Polsce

Firma Techland ma przyjemność poinformować, że w jej planie wydawniczym pojawiła się najnowsza odsłona serii: TrackMania United.
Firma Techland odpowiedzialna za dystrybucję poprzednich części TrackManii poinformowała, że jej najnowsza część – TrackMania United także zostanie wydana w Polsce. Premiera gry będzie zbliżona z premierą europejską i została ustalona na koniec marca bieżącego roku.

TrackMania United jest najnowszą wersją najbardziej widowiskowej ścigałki. Stworzona w 2004 roku seria TrackMania w szybkim tempie stała sie jedną z najbardziej popularnych gier na PC dzięki swojej szybkiej i szalonej grywalności. Najnowsza część oferuje bardzo dużą i zróżnicowaną zawartość, jako że gra łączy ze sobą siedem różnych rodzajów środowisk oferowanych w Sunrise, Original i Nations. Każde z tych środowisk posiada własny wygląd i wrażenia, teren, rodzaje bryk i techniki jazdy. Każde z nich zostało wzbogacone o nowe cechy, elementy designu oraz drobne, umilające grę poprawki. Dodatkowo zostało wprowadzone nowe środowisko – „Stadium”, na które składa się nowy system oświetlenia, nowe bloki do budowy torów i efekty otoczenia.

Bardziej niż kiedykolwiek TrackMania United staje się niebem na graczy multiplayerowych, zezwalającym na grę na każdym z istniejących środowisk TrackManii. Pomagają w tym system wirtualnych pieniędzy, wymiany zasobów, możliwości ściągania dodatków bezpośrednio przez program, połączenia P2P i zjednoczenie społeczności TM. Kładąc nacisk na rozwój gry wieloosobowej TrackMania United staje się inspiracją dla interaktywnych, online’owych gier jutra.
Informacja prasowa – Techland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments