Motogry Newsy

Test Drive Unlimited: Solar Crown przełożone na 2023 rok!

Napłynęły nowe informacje w sprawie produkcji najnowszego Test Drive’a. KT Racing poinformowało nas o negatywnych jak i pozytywnych rzeczach.

Przełożona data premiery oraz wycofanie się z niektórych platform

Twórcy informują, że premiera najnowszego TDU zostaje przełożona na 2023 roku. Nie podali dokładnej daty, a jedynie otrzymaliśmy informacje, że ową grę chcą jak najlepiej dopracować. Nacon zdecydował również, że produkcja nie zostanie wydana na konsole Xbox One i Playstation 4.

Beta testy

KT Racing poinformowało, że pracują nad zamkniętą betą do TDU, żeby dopracować produkcję dzięki pomocy fanów. Nie zdradzono kiedy odbędzie się beta, jednakże twórcy dali wzmiankę, że będzie można przetestować grę długo przed premierą.

Wojna klanów i świat gry

Na poprzednich konferencjach otrzymaliśmy informację na temat wojny dwóch klanów: Streets i Sharps. Dzisiaj zobaczyć możemy concept art’y lokacji. Kwatera klanu Streets będzie się znajdować w dzielnicy Wan Chai w północno-środkowej części wyspy w starym budynku. Miejscówka klanu Sharps z kolei, będzie się mieścić w zachodniej części wyspy na ostatnim piętrze luksusowego apartamentowca.

Twórcy zadeklarowali także, że chcą „pozostać wiernym DNA franczyzy”. Zatem takie mechaniki jak choćby możliwość włączania kierunkowskazów pozostaną. Nie mniej, chcą też iść o krok dalej i zaoferować nam nowe doświadczenia.

Aby wypełnić czas do premiery, odsyłamy do naszych recenzji Test Drive Unlimited oraz Test Drive Unlimited 2.

5 1 głos
Oceń artykuł
Podziel się:
Radosław Zaremba
Wielki fan gier wyścigowych, rajdowych i ogólnie samochodówek, jednak z większym naciskiem na rajdówki. Lubię gry zarówno symulacyjne jak i arcade'owe. Swoją przygodę zacząłem w wieku 5 lat jak najwięcej godzin przed komputerem spędzałem przy Colin Mcrae Rally 2.0. Oprócz tego również interesuję się motorsportem, motoryzacją, konsolami nowymi jak i retro i grafiką komputerową.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments