Newsy

The Crew 2. Darmowy kwietniowy weekend

Już w ten weekend kolejny raz będziemy mogli sprawdzić The Crew 2. Tytuł będzie dostępny za darmo na platformach PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Akcja trwa od dziś, 25 kwietnia do niedzieli, 28 kwietnia. Podczas tego darmowego weekendu gracze mają dostęp do pełnej wersji The Crew 2. Można zwiedzać całą mapę, jak również sprawdzać swoje umiejętności we wszystkich zawodach, korzystając z pełnego katalogu pojazdów. Warto jednak pamiętać, że w zależności od platformy i regionu mogą występować pewne ograniczenia związane z uczestnictwem w darmowym weekendzie:

Xbox – do pobrania klienta gry i udziału w darmowym weekendzie wymagana jest subskrypcja XBOX Live Gold.
PS4 – subskrypcja PS+ nie jest wymagana do pobrania klienta gry ani do udziału w darmowym weekendzie. Gracze, którzy nie mają subskrypcji PS+ nie będą mieli jednak dostępu do funkcjonalności trybu wieloosobowego gry, takich jak Ekipa (grupy) czy PvP.

Po zakończeniu akcji, jeśli zdecydujesz się na kupno pełnej wersji gry, wszystkie twoje postępy, włącznie z odblokowanymi pojazdami, zostaną zachowane.

Nasza recenzja The Crew 2

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments