The Crew 2 opóźnione. Gra pojawi się pomiędzy kwietniem, a wrześniem 2018

Autor:
Data: 07 grudnia 2017 - 18:59

Jest to kiepska wiadomość dla wszystkich osób oczekujących sequela popularnego The Crew. Ubisoft postanowił przesunąć premierę drugiej części na okres pomiędzy kwietniem, a wrześniem 2018 roku.
--

Niestety nie znamy dokładnej daty wydania The Crew 2, ale najprawdopodobniej pojawi się z kilkumiesięcznym opóźnieniem. Producenci zdecydowali się na taki krok ze względu na potrzebę dopracowania tytułu, aby spełniał oczekiwania zarówno fanów, jak i samych deweloperów. Podkreślają, że wizja drugiej części od początku była bardzo ambitna i chcą wszystko dopiąć na ostatni guzik.

Ponadto Ubisoft poinformował, że dodatkowy czas pozwoli na kontynuowanie fazy beta-testów The Crew 2. Jak zapewnia studio, feedback od graczy zawsze był integralną częścią procesu tworzenia gry. Pozostaje nam więc liczyć na to, że producenci dobrze spożytkują dodatkowe miesiące i dołączenie do Motornation będzie świetną rozrywką. Mamy również apel do beta-testerów: zgłaszajcie jak najwięcej problemów - liczymy na Was :)


The Crew 2 to kontynuacja produkcji z 2014 roku. Tym razem dołączamy do Motornation, a to już nie tylko samochody, ale również motocykle, motorówki i samoloty. Przyjdzie nam walczyć na ulicach miasta, torach wyścigowych, bezdrożach, wodach oraz w powietrzu. Premiera nastąpi pomiędzy kwietniem, a wrześniem 2018 roku na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste.

Oficjalny komunikat odnośnie opóźnienia

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

GRIP
06 listopada 2018
RIDE 3
30 listopada 2018
Team Sonic Racing
grudzień 2018
Więcej premier

Speed Lista

Ankieta

Jaką kierownicę do gier posiadasz?

Partnerzy


Czas tworzenia: 0.2796 sekund(y). DB queries: 17.
Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie