The Crew 2 opóźnione. Gra pojawi się pomiędzy kwietniem, a wrześniem 2018

Autor:
Data publikacji: 07 grudnia 2017 - 18:59

Jest to kiepska wiadomość dla wszystkich osób oczekujących sequela popularnego The Crew. Ubisoft postanowił przesunąć premierę drugiej części na okres pomiędzy kwietniem, a wrześniem 2018 roku.
--

Niestety nie znamy dokładnej daty wydania The Crew 2, ale najprawdopodobniej pojawi się z kilkumiesięcznym opóźnieniem. Producenci zdecydowali się na taki krok ze względu na potrzebę dopracowania tytułu, aby spełniał oczekiwania zarówno fanów, jak i samych deweloperów. Podkreślają, że wizja drugiej części od początku była bardzo ambitna i chcą wszystko dopiąć na ostatni guzik.

Ponadto Ubisoft poinformował, że dodatkowy czas pozwoli na kontynuowanie fazy beta-testów The Crew 2. Jak zapewnia studio, feedback od graczy zawsze był integralną częścią procesu tworzenia gry. Pozostaje nam więc liczyć na to, że producenci dobrze spożytkują dodatkowe miesiące i dołączenie do Motornation będzie świetną rozrywką. Mamy również apel do beta-testerów: zgłaszajcie jak najwięcej problemów - liczymy na Was :)


The Crew 2 to kontynuacja produkcji z 2014 roku. Tym razem dołączamy do Motornation, a to już nie tylko samochody, ale również motocykle, motorówki i samoloty. Przyjdzie nam walczyć na ulicach miasta, torach wyścigowych, bezdrożach, wodach oraz w powietrzu. Premiera nastąpi pomiędzy kwietniem, a wrześniem 2018 roku na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste.

Oficjalny komunikat odnośnie opóźnienia

Zamieść komentarz

Ksywa:
Wynik: dodaj jeden do liczby z obrazka i wpisz obok
 
Komentarz:

Najbliższe premiery

Monster Energy Supercross
13 lutego 2018
Gravel
27 lutego 2018
MX vs ATV All Out
27 marca 2018
Więcej premier

Ankieta

Najlepsza gra wyścigowa 2017 roku to:

DiRT 4

F1 2017

FlatOut 4: Total Insanity

Forza Motorsport 7

Gran Turismo Sport

MotoGP 17

Need For Speed Payback

Project CARS 2

WRC 7

Inna (napisz w komentarzu)Speed Lista

Partnerzy


Czas tworzenia: 0.1474 sekund(y). DB queries: 17.