Newsy

The Crew 2 opóźnione. Gra pojawi się pomiędzy kwietniem, a wrześniem 2018

Jest to kiepska wiadomość dla wszystkich osób oczekujących sequela popularnego The Crew. Ubisoft postanowił przesunąć premierę drugiej części na okres pomiędzy kwietniem, a wrześniem 2018 roku.

Niestety nie znamy dokładnej daty wydania The Crew 2, ale najprawdopodobniej pojawi się z kilkumiesięcznym opóźnieniem. Producenci zdecydowali się na taki krok ze względu na potrzebę dopracowania tytułu, aby spełniał oczekiwania zarówno fanów, jak i samych deweloperów. Podkreślają, że wizja drugiej części od początku była bardzo ambitna i chcą wszystko dopiąć na ostatni guzik.

Ponadto Ubisoft poinformował, że dodatkowy czas pozwoli na kontynuowanie fazy beta-testów The Crew 2. Jak zapewnia studio, feedback od graczy zawsze był integralną częścią procesu tworzenia gry. Pozostaje nam więc liczyć na to, że producenci dobrze spożytkują dodatkowe miesiące i dołączenie do Motornation będzie świetną rozrywką. Mamy również apel do beta-testerów: zgłaszajcie jak najwięcej problemów – liczymy na Was 🙂

The Crew 2 to kontynuacja produkcji z 2014 roku. Tym razem dołączamy do Motornation, a to już nie tylko samochody, ale również motocykle, motorówki i samoloty. Przyjdzie nam walczyć na ulicach miasta, torach wyścigowych, bezdrożach, wodach oraz w powietrzu. Premiera nastąpi pomiędzy kwietniem, a wrześniem 2018 roku na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste.

Oficjalny komunikat odnośnie opóźnienia

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments