Newsy

The Crew 2. Pierwszy patch 1.0.3 i dwa nowe pojazdy

Pojawiła się pierwsza aktualizacja oznaczona numerkiem 1.0.3 do The Crew 2 poprawiająca szereg błędów w grze. Oprócz tego posiadacze przepustki sezonowej otrzymali już dostęp do dwóch nowych pojazdów.

Pierwszy patch jest dostępny od środy 25 lipca godziny 10:00 na wszystkich platformach. Jest on pobierany automatycznie i wymagany do gry. Szczegóły poprawek poniżej:

• [Naprawiono] Wykorzystywanie błędów w zdobywaniu punktów w trybie kooperacji i w dynamicznym freestyle’u
• [Naprawiono] Brakujące nagrody przy zdobywaniu niektórych poziomów legendy
• [Naprawiono] Brak możliwości zapisania ulubionego pojazdu
• Dodatkowe poprawki, usprawniony balans rozgrywki i stabilność działania.

Oprócz aktualizacji posiadacze przepustki sezonowej otrzymali już dostęp do dwóch nowych pojazdów: Ferrari FXX K 2014 i KTM X-BOW R 2016. Reszta graczy zyska je za tydzień. Jest to pierwsza dodatkowa zawartość z rocznego harmonogramu DLC. Więcej informacji o planach DLC znajdziecie tutaj, a poniżej prezentujemy gameplay’e z udziałem nowych pojazdów.

Sprawdź naszą recenzję The Crew 2

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments