Newsy

The Doomsday Heist – kolejny duży dodatek do GTA Online pojawi się 12 grudnia

GTA Online jest cały czas na topie, więc nie można się dziwić, że Rockstar nieustannie rozwija swój produkt i wydaje kolejne dodatki. Następny z kolei „The Doomsday Heist” pojawi się już 12 grudnia.

Tym razem staniemy przed wyzwaniem uratowania San Andreas przed ostateczną apokalipsą. Będziemy musieli utworzyć niezwykły sojusz, aby stawić czoła nieznanym wrogom szykującym zagładę. Aby tego dokonać, wykorzystamy oczywiście specjalistyczny sprzęt m.in. latające samochody.

„Bogaty technologiczny baron, idealistyczny agent wywiadu, społecznie upośledzony głosiciel teorii spiskowych i neurotyczny superkomputer – oto niezwykły sojusz, który ratować będzie San Andreas przed totalnym unicestwieniem. Nieznani wrogowie szykują apokalipsę, więc zbierz swoją ekipę i ruszaj do akcji ku nowej, niezapomnianej przygodzie online, aby rozwikłać tajemnice i zniszczyć wrogów, którzy czają się wszędzie od centrum Los Santos po dno oceanu i czeluści góry Chiliad.”

GTA Online: The Doomsday Heist (polski tytuł „Skok na koniec świata”) pojawi się już 12 grudnia. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia zwiastuna dodatku poniżej.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments