Newsy

The Grand Tour Game to połączenie oglądania programu z rozgrywką. Pierwszy gameplay

W sieci pojawił się pierwszy, pełnoprawny gameplay z The Grand Tour Game. Materiał wideo prezentuje pierwszy odcinek pierwszego sezonu.

Jak możemy zauważyć już w pierwszych minutach, The Grand Tour Game to swego rodzaju połączenie oglądania danego odcinka programu z rozrywką. Polega to na tym, że zadania, które prowadzący normalnie wykonywali podczas nagrywania epizodu, teraz wykonuje gracz. Pomysł jest całkiem ciekawy, zwłaszcza dla osób, które jeszcze nie oglądały programu. Wszyscy pozostali będą mogli najpewniej przewijać wstawki filmowe, jednak to może zabijać immersję.

Przejście całego pierwszego odcinka wraz z oglądaniem programu zajmuje godzinę, natomiast samej rozgrywki jest w tym przypadku niecałe 20 minut. Jak to dokładnie wygląda możecie zobaczyć na poniższym wideo. Premiera The Grand Tour Game już jutro na PlayStation 4 i Xbox One.

Więcej o The Grand Tour Game

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments