The Grand Tour Game znacznie potaniało przed premierą

Autor:
Data: 09 stycznia 2019 - 15:53

Premiera The Grand Tour Game zaplanowana jest na 15 stycznia 2019. Co ciekawe kilka dni przed premierą tytuł znacząco potaniał w odpowiednich sklepach konsolowych.
--

Początkowa cena na poziomie 112zł została zmniejszona do zaledwie 63zł. Wygląda na to, że Amazon decydując się na tak drastyczną obniżkę jeszcze przed premierą, jednak nie wierzy w sukces tego tytułu. Cała akcja zdaje się przeczyć ostatnim słowom Craiga Sullivana (dyrektora kreatywnego Amazon Games Studios), gdy wspominał, że gra oparta na popularnym show jest bardzo dużym i ambitnym przedsięwzięciem.

Warto zaznaczyć, że tak naprawdę niewiele wiemy na temat The Grand Tour Game, poza tym, że wykorzysta fizykę rFactora oraz, że zawartość będzie aktualizowana wraz z premierami kolejnych odcinków. Pojawiło się raptem kilka zwiastunów, ale nie zobaczyliśmy nawet jakiegoś konkretnego gameplaya. Ostatnio pojawił się najnowszy trailer (do zobaczenia poniżej), który wg mnie wygląda co najwyżej średnio. Co o tym sądzicie?

Komentarze ...

bullet MarK
13 sty 19 - 08:44
Komentarze: 79
Wygląda jak gra na komórki

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Ankieta

Na jakiej platformie głównie grasz?Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie