Newsy

The Grand Tour Game znacznie potaniało przed premierą

Premiera The Grand Tour Game zaplanowana jest na 15 stycznia 2019. Co ciekawe kilka dni przed premierą tytuł znacząco potaniał w odpowiednich sklepach konsolowych.

Początkowa cena na poziomie 112zł została zmniejszona do zaledwie 63zł. Wygląda na to, że Amazon decydując się na tak drastyczną obniżkę jeszcze przed premierą, jednak nie wierzy w sukces tego tytułu. Cała akcja zdaje się przeczyć ostatnim słowom Craiga Sullivana (dyrektora kreatywnego Amazon Games Studios), gdy wspominał, że gra oparta na popularnym show jest bardzo dużym i ambitnym przedsięwzięciem.

Warto zaznaczyć, że tak naprawdę niewiele wiemy na temat The Grand Tour Game, poza tym, że wykorzysta fizykę rFactora oraz, że zawartość będzie aktualizowana wraz z premierami kolejnych odcinków. Pojawiło się raptem kilka zwiastunów, ale nie zobaczyliśmy nawet jakiegoś konkretnego gameplaya. Ostatnio pojawił się najnowszy trailer (do zobaczenia poniżej), który wg mnie wygląda co najwyżej średnio. Co o tym sądzicie?

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments