Newsy

The Wheelman w planie wydawniczym Cenega Poland!

Cenega, wyłączny partner firmy Midway w Polsce, Czechach, na Węgerzech i partner na Słowacji z przyjemnością informuje, że superprodukcja The Wheelman trafiła do planu wydawniczego Cenega! Już dziś można zdradzić, że światowa premiera tytułu zaplanowana jest na 20 marca 2009 roku!

W grze The Wheelman będziemy mieli okazję wcielić się w znanego siewcę pokoju i dostarczyciela adrenaliny – Vin’a Diesel’a. Tu jako Milo Burik – zawodowy kierowca, z dziką rozkoszą wspomożemy miejscowych gangsterów. Co więcej nasze nie do końca spokojne życie skomplikuje… kobieta z przeszłości.

Akcja gry na podstawie której powstanie również film, o tym samym tytule, ma miejsce w słonecznej Barcelonie: stolicy dobrych trunków i fantastycznych dzieł architektonicznych Gaudiego, które będziemy mieli okazję podziwiać pędząc z niedozwoloną prędkością! Oczywiście prócz emocjonujących pościgów, weźmiemy udział w prawdziwych wojnach gangów mając w rękach broń dla prawdziwych twardzieli!

W pięknej Barcelonie czeka nas ogromna swoboda działania i interaktywność środowiska. Będziemy mieli okazję zwiedzić najciemniejsze zakamarki miasta, zarówno za kierownicą (niekoniecznie) naszego wozu jak i na piechotę. Oprócz tego będziemy mogli doszczętnie niszczyć to co nam stanie na drodze! Realizm oraz szybka akcja to znaki rozpoznawcze tej produkcji.

Gra ukaże się na platformę Xbox360 i PS3.

Cechy charakterystyczne:
– gra akcji z udziałem Vin’a Diesel’a
– super realistyczna grafika gry
– wysoko energetyzujące pościgi i niezapomniane strzelaniny,
– nietuzinkowa fabuła,
– wspaniale odwzorowana Barcelona z zapierającymi dech w piersiach dziełami architektonicznymi Gaudiego,
– moc adrenaliny,
– ogromna swoboda działania i interaktywność otoczenia.
Informacja prasowa – Cenega Poland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments