Newsy

To już cztery lata…

13 lutego to kolejna smutna data dla wielu kibiców sportów motorowych w Polsce. W piątek 13 lutego 2004 roku odszedł bowiem w tragicznym wypadku nieodżałowany Janusz Kulig. III krotny Mistrz Polski w rajdach samochodowych, I wicemistrz Europy z roku 2002, mistrz Słowacji, wielce utalentowany i utytułowany zawodnik. Jednak w pamięci najbliższych, kibiców i wszystkich ludzi, którzy mieli okazję się z nim spotkać pozostanie przede wszystkim jego bezmiar serdeczności, otwartości oraz radości z życia, jaką tak skutecznie zarażał innych wokół.
Takim Go zapamiętamy – pełnym uśmiechu na mecie kolejnego OS-u…

25 lutego na ulicach Wieliczki zostanie rozegrany II SUPER OS – Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Zaplanowano dwa przejazdy odcinka specjalnego o długości 1,75 km. Start na parkingu przy ul. Matejki – pierwsza załoga wyruszy na trasę o godz. 10.00.
Udział w zawodach zapowiedzieli min. Leszek Kuzaj, Michał Bębenek, Marcin Bełtowski, Michał Kościuszko. Wręczenie nagród odbędzie się w podziemiach Kopalni Soli Wieliczka. Patronat honorowy nad zawodami objęli Beata Bublewicz, Agnieszka Kulig i Jan Kulig.
Więcej informacji na stronie www.automobilklub.krakow.pl

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments