Newsy

Toca Race Driver 2006!

Codematers oficjalnie ogłosiło, że rozpoczęło prace nad kolejną odsłoną gry TOCA Race Driver. Nowa wersja oferować ma jeszcze więcej rodzajów sportów motorowych i trybów rozgrywki oraz nowy, zaawansowany silnik graficzny.

Dowodzący pracującym nad grą zespołem Gavin Raeburn mówi, że jest ona naprawdę dużym projektem, a prace nad nią trwają już od ponad roku. Założeniem twórców jest wyniesienie sportów motorowych w grach na zupełnie nowy poziom. Nowy silnik graficzny umożliwi prawdziwe niszczenie samochodów i obserwowanie efektów uszkodzeń. Dzięki temu wyścigi stać się mają znacznie bardziej efektowne i emocjonujące.

Podobnie jak w poprzednich częściach, w „trójce” dostępny będzie tryb kariery z towarzyszącą mu fabułą. Gracz wcieli się w rolę kierowcy (!) prowadząc go przez kolejne wyścigi na sam szczyt. Oznaczało to będzie udział w rozgrywkach 35 różnych sportów motorowych. Poza tym w grze znajdzie się również tryb kariery profesjonalnej, w którym gracz wybierze preferowaną „dyscyplinę”.

Źródło – GP

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments