Newsy

ToCA Race Driver 3 – nowe szczegóły!

Firma Codemasters, wydawca gry ToCA Race Driver 3, ujawniła dalsze szczegóły na temat najnowszej odsłony jednej z najlepszych symulacji wyścigów samochodowych na PC. Zgodnie z przedstawionymi informacjami gra będzie zawierać ponad 100 pojedynczych mistrzostw, zgrupowanych w aż 35 różnych klasach wyścigowych i rajdowych! Taką ilością nie może się pochwalić żaden inna gra komputerowa!

Co więcej, gracz będzie miał szansę prześledzić ewolucję motoryzacji począwszy od historycznych bolidów jak Mercedes-Benz W25 Silver, aż po najnowsze maszyny ze stajni BMW Williams F1. Dodajmy do tego wyścigi ciężarówek, pojadów 4×4, Formuły F3 i aut klasy turystycznej oraz V8, a szybko przekonamy się, że ToCA Race Driver 3 to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika samochodów. Światowa premiery gry w lutym 2006.
Informacja prasowa – CD-projekt

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments