Newsy

ToCA Race Driver 3 – pierwsze szczegóły!

Na forum Codemasters, w wątku poświęconym nadchodzącej, nowej części popularnej serii gry motoryzacyjnej ToCA Race Driver, pojawiły się pierwsze informacje na temat nowości, które czekają nas w ToCA Race Driver 3.

Z forum możemy się m.in. dowiedzieć, że w grze znajdą się zawody z rzeczywistego świata. Wśród nich: DTM (sezon 2005), V8 Supercars Championship, Formuła Palmer Audi i wiele innych. Wiemy także, że do prawie 100 zwiększy się liczba tras dostępnych w grze! Padły także zapewnienia o wyeliminowaniu błędów obecnych w ostatniej odsłonie gry w trybie multiplayer. Niedozwolone ścinanie zakrętów i wybijanie rywali z trasy nie będzie już więcej możliwe.

Przed premierą gry, którą zapowiedziano na zimę tego roku, zostanie opublikowane demo. Dystrybucją tytułu na terenie Polski zajmie się firma CD Projekt.
Informacja prasowa – CD-Projekt

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments