Newsy

Toro Rosso i Williams pokazały malowania bolidów na przyszły sezon

Zespoły Toro Rosso i Williams pokazały barwy swoich maszyn na przyszły sezon 2019. Prezentacje odbyły się odpowiednio o godzinie 11:30 i 16:00 czasu polskiego. Zarówno Toro Rosso jak i Williams pokazały swoje nowe malowania z użyciem zeszłorocznych bolidów. Nowe maszyny zostaną ujawnione dopiero na testach w Barcelonie.

Barwy Toro Rosso nie zmieniły się znacząco w stosunku do tych z poprzedniego sezonu. To co jednak najbardziej interesowało Polaków to konferencja Williamsa. Na prezentacji został ogłoszony partner tytularny zespołu. Po wielu spekulacjach okazał się nim ROKiT, czyli producent telefonów. Od teraz nazwa zespołu z Grove będzie brzmieć ROKiT Williams Racing.

Na bolidzie zaszły natomiast większe zmiany, ponieważ pojawili się nowi sponsorzy m.in. PKN Orlen. Trzeba było zmienić barwy auta, dodano także niebieskie wstawki oraz nowe naklejki. Ponadto Claire Williams zapowiedziała, że celem zespołu na przyszły sezon jest 4 miejsce w klasyfikacji konstruktorów.

Kierowcami Akademii Red Bulla na sezon 2019 są Daniił Kwia oraz Alexander Albon. W Williamsie zmienili się obaj kierowcy i od teraz są nimi George Russell i nasz rodak Robert Kubica.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments