Newsy

Trackmania Sunrise – informacje

Ile czasu zajęło Ci skończenie ostatniej gry? Czy wydane na ten tytuł pieniądze to była naprawdę niezła inwestycja? Jest jednak gra o której śmiało można powiedzieć, że grać w nią można bez końca i o jeden dzień dłużej!

Ten tytuł to Trackmania wydawany w Polsce przez Techland, czyli najbardziej kaskaderska gra samochodowa od czasów kultowego Stunt’s.

W najbliższym czasie gracze będą mogli zabrać w najnowsza odsłonę tego zakręconego tytułu czyli w Trackmanię Sunrise. Ogromna społeczność graczy tworząca dodatkowe trasy, skiny i mody do pierwszej części zapowiada, że i do tego tytułu powstanie niezliczona ilość dodatków. Twórcy gry zafascynowani odzewem wśród community ułatwili jeszcze graczom-budowniczym zadanie.

Trackmania Sunrise wyposażona została w narzędzia, które ułatwiają nawigację wśród dodatkowych tras i skinów. Wymiana plików odbywać się może za pośrednictwem sieci P2P co zdecydowanie wpływa na jej przyspieszenie i łatwość w rozpowszechnianiu. Na oficjalnych strona producenta gry skatalogowano ponad 800 skinów, prawie 70 modów i aż 2360 dodatkowych tras do gry! Producent gry nie zapomniał również o posiadaczach starszych komputerów – dzięki możliwości obniżenia detali gra będzie chodzić płynnie nawet na starszych komputerach!

Już wkrótce zapraszamy na www.techland.pl po więcej informacji o Trackmania Sunrise.
Informacja prasowa – Techland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments