Newsy

Trackmania Turbo w listopadowej ofercie Games with Gold

Mamy dobre wieści dla złotych abonentów Xbox Live. W listopadzie do oferty Games with Gold dołączy Trackmania Turbo. Posiadacze złotej subskrypcji będą mogli pobrać grę na Xbox One zupełnie za darmo od 1 do 30 listopada 2017.

Trackmania Turbo to kolejna odsłona popularnej serii zręcznościowych gier wyścigowych, w których pokonujemy szalone trasy i bijemy rekordy czasowe. Gra oferuje cztery zróżnicowane środowiska – każde z odmienną formą rozgrywki – a także rozbudowany edytor poziomów.

Z Games with Gold posiadacze abonamentu Xbox Live Gold otrzymują w ciągu roku 48 dodatkowych gier, po dwie miesięcznie na konsole Xbox One i Xbox 360. Wraz z wprowadzeniem usługi wstecznej kompatybilności, wszystkie tytuły udostępnione w programie na konsolę Xbox 360 działają jednocześnie na Xbox One – tym samym podwajając ofertę dla jej posiadaczy.

Uruchamianie gier Xbox 360 z płyt lub wersji cyfrowych na Xbox One jest bezpłatne i nie wymaga ponownego zakupu gier. Na Xbox One dostępna jest również funkcja zakupu gier na konsolę Xbox 360 we wstecznej kompatybilności bezpośrednio z konsoli. Z jednego abonamentu Gold można skorzystać jednocześnie na konsoli Xbox 360 i na Xbox One, w ramach tego samego konta. Wszystkie zestawy z konsolami Xbox One sprzedawane w Polsce zawierają 6-miesięczny abonament Xbox Live Gold.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments