Newsy

TrackMania United już w sklepach!

Wydawca serii TrackMania w Polsce, firma Techland informuje że TrackMania United od dziś dostępna jest w sklepach w cenie 79,90 złotych. Dodatkowo już od poniedziałku rozpocznie się konkurs w którym można wygrać m.in. trzydniowy wyjazd na wyścigi F1 na Węgrzech. Więcej informacji można znaleźć na www.konkurs.trackmaniaunited.pl.

Stworzona w 2004 roku seria TrackMania w szybkim tempie stała sie jedną z najbardziej popularnych i rozpoznawanych serii na PC. Jej ostatnia odsłona łączy wszystkie pozostałe części, oferując dodatkowo ulepszoną grafikę, nowe narzędzia edycji oraz wybitnie rozbudowany tryb sieciowy. Tryb dla jednego gracza to trzy rodzaje rozgrywki: jazdę na czas, pokonywanie toru poniżej określonej liczby błędów oraz budowę toru z pewnej liczby klocków i pokonywanie go w odpowiedniej ilości czasu. Tryb wieloosobowy oferuje graczom możliwość ścigania się na prawie dwustu torach, możliwość kontaktu z graczami z całego świata a także możliwość wymiany zawartością w trybie P2P. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.trackmaniaunited.pl.
Informacja prasowa – Techland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments