Newsy

Trackmania United – Webisode 1

Firma Techland prezentuje pierwszy filmik związany z mechaniką gry najnowszej TrackManii United – Webisode 1. Można go pobrać z serwera ftp firmy.

Seria TrackMania Webisodes to kilka krótkich filmów, w których twórcy TrackManii odpowiadają na najczęstsze pojawiające się pytania odnośnie części United. W Webizodzie pierwszym zostanie zaprezentowany system zdobywania miedziaków – na czym ma polegać, jak można je zarabiać i jaki to będzie miało wpływ na rozgrywkę. Serdecznie zapraszamy do popierania pliku – plik.

TrackMania United to jedna z najbardziej widowiskowych ścigałek jakie powstały na PC. Stworzona w 2004 roku seria TrackMania w szybkim tempie stała sie jedną z najbardziej popularnych i rozpoznawanych gier na PC. Jej ostatnia odsłona łączy wszystkie pozostałe części, oferując dodatkowo nowe środowisko jazdy, nowe narzędzia edycji oraz wybitnie rozbudowany tryb sieciowy. Tryb dla jednego gracza to trzy rodzaje rozgrywki: jazdę na czas, pokonywanie toru poniżej określonej liczby błędów oraz budowę toru z pewnej liczby klocków i pokonywanie go w odpowiedniej ilości czasu. Tryb wieloosobowy oferuje graczom możliwość ścigania się na prawie dwustu torach, możliwość kontaktu z graczami z całego świata a także możliwość wymiany zawartością w trybie P2P.
Informacja prasowa – Techland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments