Newsy

Trackmania United – Webisode 2

Firma Techland przedstawia drugi filmik związany z mechaniką gry najnowszej TrackManii United – Webisode 2.

W drugim z serii webisodów TrackManii United przedstawiony zostanie system Manialinks. Gracze będą mieli możliwość poznać ogólne założenia Manialinków. Dowiedzą się także jak można za pomocą tego systemu wyszukiwać informacje, nowe tory, samochody, filmy i muzykę z gry. Serdecznie zapraszamy do pobierania pliku.

Bardziej niż kiedykolwiek TrackMania United staje się niebem na graczy multiplayerowych, zezwalającym na grę na każdym z istniejących środowisk TrackManii. Pomagają w tym system wirtualnych pieniędzy, wymiany zasobów, możliwości ściągania dodatków bezpośrednio przez program, połączenia P2P i zjednoczenie społeczności TM. Kładąc nacisk na rozwój gry wieloosobowej TrackMania United staje się inspiracją dla interaktywnych, online’owych gier jutra.
Informacja prasowa – Techland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments