Newsy

TrackMania United – Webisode 3

Firma Techland przedstawia trzecią część serii filmów związanych z mechaniką gry najnowszej TrackManii United – Webisode 3.

Trzeci webizod prezentuje strefy ManiaZones, których zadaniem jest scalenie wszystkich miłośników TrackManii. Strefy odpowiadają regionom geograficznym: dzielnicom, okręgom czy państwom. Gracze dowiedzą się jak łączyć się ze strefami oraz jak tworzyć własne rankingi. Serdecznie zachęcamy do pobierania pliku: TMUnited_Webisode3.zip, Lub do obejrzenia go bezpośrednio z internetu: link.

TrackMania United jest idealnym połączeniem wszystkiego co najlepsze w TrackManiach. Oferuje ona bardzo dużą i zróżnicowaną zawartość jako że gra łączy ze sobą siedem niesamowitych lokacji oferowanych w Sunrise, Original i Nations. Każde z nich posiada własny wygląd, teren, rodzaje bryk i techniki jazdy. Każde z nich zostało wzbogacone nowymi cechami, elementami wykonania i ogólnymi poprawkami. Na gracza czeka 189 zróżnicowanych tras, możliwość tworzenia nowych przy pomocy ponad tysiąca różnych elementów oraz 100 tysięcy tras z do ściągnięcia z internetu. Więcej informacji na temat samej gry można znaleźć na oficjalnej stronie www.tm-united.com.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments