Trailblazers

Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download
Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download

Ocena Speed Zone:
Brak oceny

Wasza ocena:
5.5 - 52 głosów

Producent:
Wydawca: Rising Star Games
Premiera światowa: 08 maja 2018
Premiera polska: nieznana

Wymagania sprzętowe: Intel Core i5, 8 GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 650, 3 GB dostępnej przestrzeni
Tryb gry: single/multiplayer
Wersja językowa: angielska

Trailblazers to innowacyjna, oparta na współpracy arcadowa gra wyścigowa z niesamowitymi możliwościami. Ścigając się zespołowo w drużynach liczących do trzech graczy, uczestnicy rywalizacji malują trasę i tworzą optymalną linię wyścigową, aby później użyć jej do uzyskiwania szalonych prędkości.

Maluj trasę, zmieniając dynamicznie linię wyścigową, przyspieszaj na kolorze swojej drużyny i wykaż się większym sprytem od rywali podczas sprintu do mety. Im więcej malujesz, tym szybciej jedziesz!

Jedź z klasą i fasonem, zdobywaj punkty umiejętności i pędź ku zwycięstwu! Doświadcz oszałamiającej prędkości podczas gry online dla sześciu graczy lub lokalnej rozgrywki na podzielonym ekranie dla czterech użytkowników, do których mogą dołączyć dodatkowi rywale online lub sterowani przez komputer.

Cechy

• Maluj trasę podczas wyścigu i twórz własną dynamiczną linię wyścigową umożliwiającą przyspieszanie
• Współpracuj z partnerami z drużyny, by skuteczniej malować linie, przyspieszać i ścigać się z rywalami. Razem zbierajcie punkty za wyśmienitą jazdę.
• Rozmaite tryby rozgrywki – 3-na-3, wyścigi partnerskie, sprinty solowe i nie tylko – ponadto dostępna jest pełna kampania fabularna.
• Graj solo lub ze znajomymi na podzielonym ekranie, lokalnie lub online, a także z graczami z całego świata (również z innych platform*)!

* Rozgrywka cross-platformowa łączy graczy z platform PC/Mac/Linux z użytkownikami PlayStation®4 albo Xbox One/Nintendo Switch™ – szczegóły dostępne w opcjach gry.


09.05.2018


09.05.2018

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

F1 2020
10 lipca 2020
Project CARS 3
28 sierpnia 2020
DRIFT21
2020
Więcej premier

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie