TT Isle of Man. Dziś debiutuje darmowe Sidecar Thrill DLC

Autor:
Data: 24 maja 2018 - 14:42

Studio Kylotonn udostępniło dziś pierwsze DLC do swojej motocyklowej produkcji TT Isle Of Man: Ride on the Edge. Dodatek o nazwie Sidecar Thrill wprowadza do gry motocykle z wózkami bocznymi i jest całkowicie darmowy.
--

W sumie DLC udostępnia 3 nowe pojazdy typu sidecar. Maszyny te posiadają inną fizykę i odmienny model jazdy dzięki czemu rozgrywka wygląda zupełnie inaczej, ale jest tak samo wymagająca.

W trybie solowym jednym drążkiem sterujemy kierowcą, a drugi odpowiada za pasażera. Możemy również pozostawić kierowanie pasażerem komputerowi. Dodatkowo pojawił się tryb współpracy, w którym wspólnie ze znajomym możemy rywalizować w wyścigu. Wtedy jedna osoba steruje kierowcą, a druga parażerem. Ważna jest koordynacja.

Sidecar Thrill DLC zawiera również francuskiego kierowcę Xaviera Denisa z ekipy Optimark wraz z motocyklami: Kawasaki ZX10R w klasie Superbike oraz Honda CBR600RR w klasie Supersport.

Dodatek jest już dostępny na Steam oraz w odpowiednich sklepach konsolowych. Poniżej możecie natomiast obejrzeć zwiastun.

Recenzja TT Isle Of Man: Ride on the Edge

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Xenon Racer
26 marca 2019
Dangerous Driving
09 kwietnia 2019
Drift19
kwiecień 2019
Więcej premier

Speed Lista

Ankieta

Na jakiej platformie głównie grasz?Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie