TT Isle Of Man już dostępne na PlayStation 4 i Xbox One

Autor:
Data: 06 marca 2018 - 21:44

Dziś ma miejsce premiera jednej z najszybszych, motocyklowych gier tego roku. TT Isle Of Man: Ride on the Edge nadjechało na PlayStation 4 i Xbox One.
--

Za produkcję odpowiada francuskie studio Kylotonn Games. Gra dotyczy jednego z najbardziej niebezpiecznych wyścigów motocyklowych na świecie - International Isle of Man TT Race, który corocznie organizowany jest już od 1907 roku na wyspie Man. Zawodnicy rywalizują na ponad 60-kilometrowym torze Mountain Course w całości składającym się z dróg publicznych, które na czas imprezy są zamykane.

TT Isle Of Man: Ride on the Edge pojawiło się aktualnie tylko na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Dostępne jest w sklepach PS Store i Xbox Store w cenach odpowiednio 249,00zł i 245,99zł. Dodatkowo 13 marca produkcja otrzyma ulepszenie na Xbox One X. Premiera na komputery osobiste nastąpi 27 marca.

W związku wydaniem gry, twórcy poinformowali również, że w maju pojawi się darmowy dodatek wprowadzający do gry motocykle z wózkami bocznymi.

Więcej informacji o TT Isle Of Man: Ride on the Edge

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Xenon Racer
26 marca 2019
Dangerous Driving
09 kwietnia 2019
Drift19
kwiecień 2019
Więcej premier

Speed Lista

Ankieta

Na jakiej platformie głównie grasz?Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie