Newsy

TT Isle Of Man już dostępne na PlayStation 4 i Xbox One

Dziś ma miejsce premiera jednej z najszybszych, motocyklowych gier tego roku. TT Isle Of Man: Ride on the Edge nadjechało na PlayStation 4 i Xbox One.

Za produkcję odpowiada francuskie studio Kylotonn Games. Gra dotyczy jednego z najbardziej niebezpiecznych wyścigów motocyklowych na świecie – International Isle of Man TT Race, który corocznie organizowany jest już od 1907 roku na wyspie Man. Zawodnicy rywalizują na ponad 60-kilometrowym torze Mountain Course w całości składającym się z dróg publicznych, które na czas imprezy są zamykane.

TT Isle Of Man: Ride on the Edge pojawiło się aktualnie tylko na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Dostępne jest w sklepach PS Store i Xbox Store w cenach odpowiednio 249,00zł i 245,99zł. Dodatkowo 13 marca produkcja otrzyma ulepszenie na Xbox One X. Premiera na komputery osobiste nastąpi 27 marca.

W związku wydaniem gry, twórcy poinformowali również, że w maju pojawi się darmowy dodatek wprowadzający do gry motocykle z wózkami bocznymi.

Więcej informacji o TT Isle Of Man: Ride on the Edge

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments