Newsy

TT Isle Of Man: Ride on the Edge opóźnione

Studio Kylotonn Games poinformowało, że ich produkcja dotycząca jednego z najbardziej niebezpiecznych wyścigów motocyklowych na świecie – TT Isle Of Man: Ride on the Edge, zostanie wydana dopiero w przyszłym roku.

Premiera gry początkowo była zapowiedziana na listopad 2017. Jak jednak wyjaśniają deweloperzy, obecna forma produkcji nie spełnia oczekiwań dotyczących gameplay’u i fizyki motocykli. W związku z powyższym studio zdecydowało się przesunąć premierę na marzec 2018, aby dopracować produkt. Więcej informacji znajdziecie w oficjalnym komunikacie na stronie www.iomtt.com.

TT Isle Of Man: Ride on the Edge to gra wyścigowa od francuskiego studia Kylotonn Games. Dotyczy ona wyścigu International Isle of Man TT Race, który corocznie organizowany jest już od 1907 roku na wyspie Man. Zawodnicy rywalizują na torze Mountain Course w całości składającego się z dróg publicznych, które na czas imprezy są zamykane.

[ Więcej informacji o grze ]

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments